Navaro CZ, kácení stromů, údržba zeleně

O firmě

Kácení stromů horolezeckou technikou Údržba zeleně a zahrad Odvoz a úklid odpadu

Kácení stromů

Firma Navaro CZ zajistí kácení stromů s použitím výškových plošin a horolezecké techniky. Dále nabízíme úklid chodníku, údržbu veřejné venkovní zeleně, parků a zahrad, ošetřování keřů a stromů, zahradnické služby a zahradnické práce, ošetřování záhonů a keřů.

Naše filozofie

Firma Navaro CZ s. r. o. poskytuje služby pro zkrášlování okolí měst (především Prahy a okolí), parků, zahrad, veřejných prostranství a pozemků institucí. Naší podnikatelskou filozofií je nabídnout klientům řešení jejich problémů s údržbou venkovních pozemků a to i dlouhodobě, komplexně a kvalitně. Nevyhýbáme se ani jednorázovým zakázkám menšího rozsahu. Naše firma chce přispět k vytváření pěkného a čistého okolí našeho města a k tomu směřují naše služby.

Naše služby

Jsme schopni pokrýt práce různého charakteru a rozsahu:

  • práce dlouhodobého charakteru (např. celoroční údržba parků a zahrad) a práce o velkém objemu
  • jednorázové práce, a to jak větší jednorázové akce, tak i práce o menším rozsahu

Nabízíme údržbu a úpravy zahrad a parků, hlavně sekání a úpravy trávníků, vysazování rostlin, úpravy korun stromů a porostů, kácení a průklesty dřevin a jiné práce. Dále nabízíme úklid veřejných prostranství a chodníků, zametání, a to jak ručně, tak s využitím malé úklidové techniky.

Náš kolektiv a strojové vybavení

Naše společnost zahájila svoji činnost v r. 2005. Přestože jsme společností mladou, navazujeme na dlouholeté zkušenosti z působení v oboru. V současnosti máme dobře stabilizovaný kolektiv zaměstnanců, kteří jsou vyškoleni na odborné vykonávání nabízených prací. K zajištění prací nárazového charakteru a většího rozsahu najímáme i brigádníky.

Pro zajištění kvality a objemu prací je naše společnost vybavena širokým záběrem kvalitní mechanizace pro práci v nejrůznějších podmínkách. Náš strojový park zahrnuje motorové pily na kácení a úpravu stromů, mobilní štěpkovací stroj pro zpracování dřevěného odpadu, několik typů menších sekacích strojů na sekání trávy, malé zahradní traktory, motorový křovinořez, speciální nůžky na živé ploty, frézu na pařezy, speciální sekačku ruderálních porostů (pro sekání vysokého porostu) a další zařízení a nástroje.

Odborná úroveň našeho kolektivu s podporou kvalitní mechanizace je zárukou kvality odvedené práce v rozumných cenových relacích.

Jsme vám k dispozici

Pokud máte k vyřešení nějaký problém, kontaktujte nás pro odbornou konzultaci. Na požadovanou práci vám doporučíme vhodný postup a sdělíme vám orientační cenu.

Adresa, kontakt, fakturační údaje

Další informace o naší společnosti (adresa, telefon, e-mail) naleznete na stránce Kontakt.